Hakkımızda

1983’ten günümüze kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden nesilden nesile aktarılan şirketimiz tüm çağın teknolojisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İrili ufaklı 8 adet araç ve Türkiye genelinde 35 araç 140 yövmiyeci personel ve Denizli’ de A Timi ekibi ile Denizli evden eve nakliyat firması olan Hesaplı Taşın Evden Eve Nakliyat ve depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı bir yaklaşım ile hizmet vermektedir.

Hesaplı Taşın şirketi, Türkiye geneline taşımacılık desteği sunmaktadır. Denizli merkez olmak üzere tüm illere ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliye desteği verilmektedir. Şirketimiz, kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına işçilik hizmetleri, profesyonel bir şekilde verilmektedir. Hesaplı Taşın, ambalajlama, sökme takma, taşıma gibi işlemleri aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Anahtar teslim hizmet sunan firmamız, fiyat noktasında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Hesaplı Taşın evden eve nakliye firmamız, taşıma hizmetleri teknolojik yöntemler ile vermektedir. Eşya paketleme, mobilya montajı, yükleme gibi işlemler uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasında da faaliyet göstermektedir. Nakil sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu değildir. Hesaplı Taşın ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık ücretleri makul bir düzeydedir.